Soru: Ankara Sheraton Otel Kimin?

Sheraton oteller zinciri kimin?

Sheraton Hotels and Resorts, Marriott International’a ait uluslararası bir otel zinciridir.

Sheraton Ankara kime ait?

Otelimizin mülk sahibi Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da toplam 27 oteliyle hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi.

Sheraton Ankara kaç yılında kuruldu?

1991 yılında Alman mimarlık firması “Gerkan, Marg and Partners” tarafından dizayn edilen otel bir gökdelen (otel kulesi) ve kongre merkezi binasından oluşmaktadır.

Sheraton Çeşme kime ait?

2001 yılında Starwood Grubu’nun Türkiye’de yaptığı ilk faranchise anlaşması ile turizm sektörüne adım atan ve Çeşme Sheraton Otel’i açan Dilek Holding, zaman içinde bu sektörde büyüyerek Radison Blu Hotel İstanbul Pera, Radison Blu Hotel İstanbul Şişli’yi açtı.

Marriott otel sahibi kimdir?

Marriott International, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir oteller zinciridir. Şirket, 1927 yılında J. Willard Marriott tarafından kurulmuş olup 127’de ülkede 6,500’den fazla otel ve tesisi bulunmaktadır. Şirketin merkezi Maryland eyaletine bağlı Bethesda kentinde yer almaktadır.

Şeritin otel kimin?

Bu otel 311 odalıdır. Bu otel 24 katlıdır.

Sheraton Ankara Genel müdür?

Global konaklama zinciri Marriott International’ın Türkiye’deki ilk “The Luxury Collection” markası olan Lugal, A Luxury Collection Hotel ve Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’ın yeni Genel Müdürü Alper Can Bulçum oldu.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Otel Fiyatları Ne Zaman Belli Olur?

Sheraton Ankara kaç metre?

143 metre yüksekliğindeki binanın toplam inşaat alanı 38,000 m²’dir. Otel bünyesinde 295 misafir odası, 13 yönetici suiti, 2 diplomatik suit ve bir kral dairesi bulunmaktadır.

Sheraton kaç metre?

60 milyon dolara inşa edilen 115 metre yüksekliğindeki otel, kent siluetini bozduğu gerekçesiyle tartışma konusu olmuştu.

Ankara Sheraton Otel kaç katlı?

Ankara ‘nın simgesi haline gelmiş olan 24 katlı Otelimiz; 1 Kral Dairesi, 2 Diplomatik Suit, 17 Executive Suit ve Club katları ile toplam 311 odası, ev sıcaklığını yansıtan zevkli dekoru, en yeni teknoloji ve lüks imkânları ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sheraton kaç katlı?

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, finans merkezi olarak gelişen Ataşehir’de, 80 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirildi. 30.000 m² kapalı alana kurulu 27 katlı otel; Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip, geniş hacimli ve yüksek tavanlı 165 modern misafir odasıyla hizmet veriyor.

Sheraton Çeşme kime satıldı?

Çeşme ‘de Sheraton adıyla hizmet vermekte olan tesis Swissotel oldu.

Sheraton Çeşme kaç yılında yapıldı?

Otel 2001 yılında açıldı. Sheraton ile anlaşma yaptık. O dönem için Çeşme ‘ye ilk gelen global marka olduk.

Sheraton Çeşme satıldı mı?

Çeşme Ilıca’da yıllardır Sheraton markasıyla hizmet veren otelin işletmesinin Swissotel Grubu’na devredildiği bildirildi. Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkanı Yakup Demir, gelişmeyi doğruladı. Sonuçta Swissotel ile anlaştılar. Anlaştıktan sonra içindeki malzemeler ve içinin projeye uygun halde boşaltılması başladı.