Okuyucular soruyor: Caprice Otel Sahibi Kim?

Caprice Otel battı mı?

A.M.’nin avukatı Mustafa Karakaya ile şirketin avukatı Dursun Özkök’ün katıldığı duruşmada, mahkeme, ‘ Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi’ için iflas kararı verdi.

Caprice Otel neden kapandı?

Aydın’ın Didim ilçesinde uzun yıllardır Akbük oteller bölgesinde faaliyet gösteren Capris Otel ‘in turizm işletme belgesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca iptal edilmesi ve otelin Didim Belediyesi’nden ruhsat alamaması sebebiyle otel, dün(20 Şubat Perşembe) belediye ekiplerince 8 ayrı noktadan mühürlendi.

Caprice Didim ne zaman açılıyor?

Otel 23 Mayıs’ta açılacak Didim Caprice Otel şu an tadilatta. Otel sezonu 23 Mayıs’ta açacak. 23 Mayıs ve sonrası için rezervasyon alınmaya devam ediliyor.

Jet Fadıl kimdir?

Fadıl Akgündüz (d. 22 Ocak 1956, Siirt) Türk iş adamı. Şirketinin adı sebebiyle Jet Fadıl diye de bilinir. 1987’de Jet Sürücü Kursu’nu açarak iş hayatına girdi. 1989’da kendisine ait olan Jetpa Holding’in ilk şirketini kurdu.

Caprice ne zaman açılacak?

Maldivler Caprice Gold 25 Ekim’de açılıyor.

Kapris Otel kaç yıldızlı?

Dünyada buna benzer tek otel Dubai’deki Burj El Arap Oteli ve bu otel yedi yıldızlı olarak açıklandı, ancak resmi belgesi beş yıldızlı. Caprice Gold da resmi olarak belgelenemeyen bir konfora sahip ve beş yıldız demek haksızlık olur. Konforu sağlayan hizmet standardı ve biz de bunu en üst düzeyde sağlıyoruz.

Didim nereye ait?

Genel Bilgi. Aydın iline bağlı olan Didim, Türkiye’nin önemli turizm beldelerinden biridir. Aydın merkezine 123 km uzaklıkta bulunur. 1991 senesinde ilçe olmuştur. Doğuda Muğla il sınırı ve Akbük Körfezi, batıda ve güneyde Ege Denizi, kuzeyde Bafa Gölü ve Menderes Nehri ile sınırlanmış bir yarımadadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Apart Otel Nasıl Olur?

Jet Fadıl ne iş yapar?

Yarım kalan bir dizi projesi ile gündemde olan işinsanı Fadıl Akgündüz ‘e ait Jetpa Holding AŞ için kritik bir karar çıktı. Mahkeme 24 yıllık şirketin iflasına karar verdi. İflas kararı sonrası 62 milyon TL sermayesi olan Jetpa’nın tasfiye sürecine başlandı.

Jet Fadıl kaç yaşında?

65 yaşında (22 Ocak 1956)