No 309 Agva Hangi Otel?

Adını Feriha Koydum hangi otelde çekiliyor?

1 – A’jia Hotel Show TV’de yayınlanan, başrollerini Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Vahide Gördüm ve Metin Çekmez’in paylaştığı Adını Feriha Koydum adlı dizide Feriha bu otelin restoranında çalışmıştı.

Yaprak Dökümü hangi otelde çekildi?

Lazın Köşkü Beylerbeyi Şemsi Efendi Sokak Üsküdar İstanbul adresinde bulunan bir köşktür.

Kiraz mevsimi hangi otelde çekildi?

Bursa Almira Hotel, lüks hizmetleriyle yeni sezona hazır!

Kuzey Güney hangi otelde çekildi?

Sezonun en iddialı dizisi “ Kuzey Güney ”in çekimlerine sahne olan LykiaWorld Antalya’nın villaları lükste olduğu kadar hizmet ve konforda da sınır tanımıyor her türlü lüks hizmeti müşterilerinin ayağına kadar getiriyor.

Adını Feriha Koydum Aksoy Apartmanı nerede?

Adını Feriha Koydum, başrollerini Vahide Perçin, Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ve Metin Çekmez’in paylaştığı Med Yapım imzalı Show TV’nin 2011 yapımı aşk, drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin çekimleri Beykent Üniversitesi’nde, stüdyoda ve Etiler’deki Aksoy Apartmanında yapılmaktaydı.

Adını Feriha Koydum seti nerede?

İstanbul’un kalburüstü semtlerinde bir apartmanın görevlisi olarak çalışan ailenin kızını oynayan Feriha ‘nın hüzünlü öyküsü Etiler’de çekiliyor. Feriha ‘nın üniversite ortamı içinse set olarak Bilgi Üniversitesi’nin Kuştepe kampusü ve Beykent Üniversitesi kullanılıyor.

You might be interested:  Soru: Hangi Otel Kaç Yıldız?

Sen Cal Kapimi Silede hangi otelde çekildi?

Acquaverde Otel. Otelimiz 1997 yılından beri misafirlerimize hizmet vermektedir.

Sen Çal Kapımı hangi otelde çekildi?

Sen Çal Kapımı yeni sezonda Antalya’da çekildi. Sen Çal Kapımı dizisi Antalya’da Azumare Lounge Antalya Side çekimleri yapılıyor. Otelin farklı alanlarında yapılan çekimler, seyircileri de büyülemeyi başardı.

Yaprak Dökümü 155 Bölüm nerede çekildi?

Yaprak Dökümü köşkü Beylerbeyi’nde Dizinin sembolü haline gelen ve birçok hüzünlü sahnenin yaşandığı köşk, İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Beylerbeyi’nde bulunuyor.

Kiraz mevsimi dizisi nerede çekiliyor?

4 Temmuz 2014 tarihinde saat 19.30’da FOX TV’de yayın hayatına başlayan Kiraz Mevsimi dizisinin çekimleri, İstanbul’un Üsküdar ilçesi Selimiye mahallesi ile Kartal ilçesi Cevizli mahallesinde gerçekleştirildi. 59 bölüm yayınlanan dizinin ‘Aşk Geliyor’ bölümü çekimleri ise Roma’da yapıldı.

Kiraz Mevsimi filmi nerede çekildi?

Filmin yapımcılığını ve senaristliğini Ramis Tanacı üstlenirken başrollerini, Turan Özdemir, Yakup Yavru, Taylan Güner, Pelin Ermiş ve Tolga Demircan paylaşmaktadır. Çekimleri Karaman’ın Ermenek ilçesinde gerçekleştirilen filmin 18 Mayıs 2018’de vizyona girmesi planlanmaktadır.

Sen Çal Kapımı seti nerede çekiliyor?

İzleyici tarafından büyük beğeniyle takip edilen dizinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel Antalya’da çekimler sırasında birbirinden güzel pozlar verdiler. Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya serüveninde oyuncular keyifli dakikalar geçirdiler.

Kuzey Güney dizisi nerede çekildi?

İşte cevabı Dizinin ilk bölümleri İstanbul Üsküdar’a bağlı Doğancılar Caddesi’nde çekiliyordu. Tekinoğlu ailesi bu sokakta bulunan Tekinoğlu Unlu Mamülleri ve üzerindeki ahşap binada oturuyordu. Ailenin yaşadığı evin çekimleri ise fırının karşısında bulunan Doğan Palas Apartmanı’nda gerçekleştiriliyordu.

Kuzey Guney Cemrenin evi nerede?

Cemre ve annesinin oturduğu ev Bağlarbaşı’nda Selamiali Mahallesi’nde bulunmakta idi. Banu Sinaner’in (Bade İşçil) oturduğu ev ise aslında bir köşktü. Aslanlı Köşk olarak bilinen bu yapı Sarıyer’de yer alıyordu. Çekim ekibi tarafından restorasyonu yapılarak dizide kullanıldı.

You might be interested:  FAQ: 4 Yıldızlı Otel Nasıl Olur?

Kuzey Yıldızı hangi obada çekiliyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Ordu ilinin Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası’nda çekiliyor.