Hızlı Cevap: Selectum Otel Kimin?

Selectum Luxury Resort kaç odalı?

Tesisteki Oda Tipleri 293 tane deniz ve havuz manzaralı odası olan otelde lüks suitler, bağlantılı aile odaları ve özel tasarımlı engelli odaları da konuklara sunuluyor. Odalar ise manzaralı balkon, LCD TV, klima, lüks banyo, multimedya sistemleri ve ücretsiz kablosuz internet gibi pek çok özellikle donatılmış.

Concorde De Luxe Resort sahibi kim?

Antalya Kundu’daki Concorde De Luxe Resort ‘un sahibi Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı ise 2000’li yıllardan itibaren Antalya Kundu’da konsept otel projelerinin ağırlık kazandığını söyledi.

Erkan Yağcı hangi otel?

Halen Concorde Otel bünyesinde çalışmalarına devam eden Yağcı, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ibrahim Seyfittinoğlu kimdir?

İbrahim Seyfittinoğlu ‘nun kısa özgeçmişi; 1966 yılında Antakyada Doğdu • İlk ve Orta Öğrenimini Antakya’da Tamamladı • 1983 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek eğitime başladı, 1989 yılında mezun oldu. • Kısa bir süre Antakya Belediyesi İmar müdürlüğünde görev yaptı.

Sururi Çorabatır hangi otel?

Türkiye konaklama sektörünün çatı örgütü Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) 6. Olağan Genel Kurulu’nu Antalya’daki Trendy Lara Hotel ‘de gerçekleştirdi. Olağan Genel Kurul sonrasında yeni yönetim belli olurken TÜROFED’in Başkanı ise Sururi Çorabatır oldu.

Concorde Hotel ne zaman kuruldu?

Concorde Hotels & Resorts, tematik otel konseptinin öncülerinden biri olarak efsane uçak Concorde ‘dan ilham alınarak inşa edilen ilk otel ile 2004 yılında başlayan serüveninde bugün Antalya ve Kıbrıs’taki otelleriyle Türk turizm sektöründe önemli bir yere ulaşmıştır.

You might be interested:  Sık sorulan: Muhafazakar Otel Ne Demek?

Oteller hangi odaya bağlı?

TÜROB – Türkiye Otelciler Birliği.

Zafer inşaat sahibi kim?

Otomobil ve bürosunu tahsis eden kişinin Zafer İnşaat ‘ın sahibi Necati Yağcı olduğu ortaya çıkınca, Derviş dün yazılı bir açıklama yaptı.

Zaf Grup kimin?

Concorde De Luxe Resort otellerini bünyesinde barındıran ZAF Şirketler Grubu ‘nun Yönetim Kurulu Başkanı Necati Yağcı yeni yatırım planlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.