Hızlı Cevap: Capris Otel Kimin?

Caprice Otel neden kapandı?

Aydın’ın Didim ilçesinde uzun yıllardır Akbük oteller bölgesinde faaliyet gösteren Capris Otel ‘in turizm işletme belgesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca iptal edilmesi ve otelin Didim Belediyesi’nden ruhsat alamaması sebebiyle otel, dün(20 Şubat Perşembe) belediye ekiplerince 8 ayrı noktadan mühürlendi.

Caprice Otel battı mı?

A.M.’nin avukatı Mustafa Karakaya ile şirketin avukatı Dursun Özkök’ün katıldığı duruşmada, mahkeme, ‘ Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi’ için iflas kararı verdi.

Capris Otel ne oldu?

Didim’de uzun yıllardır Akbük oteller bölgesinde faaliyet gösteren Caprice Otel ‘in turizm işletme belgesi Kültür ve Turizm Bakanlığınca iptal edildi. Aydın Ses Gazetesi’nden Hüseyin Çalışkan’ın haberine göre geçen yıl otelle ilgili olarak şirket devrinin yapılmasının ardından resmi süreç başlatıldı.

Caprice Otel kaç yıldız?

Fadıl Akgündüz, Bayrampaşa’daki Caprice Gold otelini yedi yıldızlı olarak tanıtmasının ardından başlayan yıldız tartışmalarına yanıt verdi. Projenin saray konforuna sahip olduğunu belirten Akgündüz, bu nedenle yedi yıldızı hak ettiğini kaydetti.

Caprice ne zaman açılacak?

Maldivler Caprice Gold 25 Ekim’de açılıyor.

Caprice Didim ne zaman açılıyor?

Otel 23 Mayıs’ta açılacak Didim Caprice Otel şu an tadilatta. Otel sezonu 23 Mayıs’ta açacak. 23 Mayıs ve sonrası için rezervasyon alınmaya devam ediliyor.

Caprice Gold Bayrampaşa ne zaman başladı?

2003 yılında cezaevine giren Akgündüz 15 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye oldu. Akgündüz 2010 yılında ise Bayrampaşa ‘da bulunan Caprice Gold isimli proje ile ortaya çıktı. 7 yıldızlı tesis olarak lanse edilen projede devre mülk satışları yapıldı. 28 bini aşkın kişiden 1,4 milyar liraya yakın para toplandı.

You might be interested:  FAQ: Otel Bilekliği Nasıl Çıkarılır?

Caprice Gold ne zaman yapıldı?

Bir süre sessizliğini koruyan Akgündüz, 2011 yılında Caprice Gold Bayrampaşa Projesi’ni tanıttı. Avrupa’nın yedi yıldızlı tek sarayı diyerek tanıtımını yaptığı İslami devre mülk projesi, 20 bine yakın kişinin mağdur olmasına neden oldu. Mağdurlardan yaklaşık 750 milyon lira toplanmasına rağmen hâlâ proje tamamlanmadı.

Caprice Gold sahibi kim?

Fadıl Akgündüz ile ablası Avniye, eniştesi İbrahim ve bir dönem yeğeni Mehmet Salim Obut’un yönettiği Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm ve İnşaat Tic.