Alkoçlar Otel Sahibi Kim?

Uludağ Alkoçlar Otel kimin?

Hülya Koçyiğit ile Selim Soydan’ın kızı Gülşah, yıllardır eşi Ender Alkoçlar ile birlikte La Boutique Alkoçlar Oteli ‘ni işletiyor.

Alkoçlar battı mı?

Turizm sektörünün köklü şirketlerinden Alkoçlar Otelcilik Ve Turizm AŞ’nin iflasına karar verildi. 17 Eylül saat 16.40’da verilen karar sonrası şirketin dosyası iflas müdürlüğüne gönderildi. Geçtiğimiz aylarda görülen Alkoçlar Otelcilik’in konkordato davası olumsuz sonuçlanmıştı.

Alkoçlar ailesi nereli?

Aslışah Alkoçlar kimdir: Aslışah Alkoçlar, 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan ‘in torunu, eski oyuncu Gülşah Alkoçlar ‘ın kızı olan Aslışah Alkoçlar ‘ın babası Ender Alkoçlar ‘dır. Neslişah adında bir ablası vardır. Babasının Uludağ’da işlettiği bir oteli vardır.

Alkoçlar Otel kapandı mi?

Konkordato süreci devam ederken, Bodrum ve Alaçatı’daki otel kapatıldı. Toplam 60 milyon lira borcu bulunan Alkoçlar ‘dan alacaklı firmaların çoğu, şirketin konkordato talebinin tasdik edilmesine onay verdi. Tedbir kararının kaldırılması ile birlikte hacizlere karşı korumasız hale gelen şirket resmen iflas etmiş oldu.

Alkoclarin kac tane oteli var?

2 Yetişkin – Alkoçlar Otelleri araması için 3919 otel bulunmuştur.

Gülşah Alkoçlar Ender Alkoçlar nasıl tanıştı?

Onların tanışması Uludağ’da bir otelde oldu. ‘İlk görüşte aşktı’ diye tanımladığı o geceyi Gülşah Alkoçlar bir röportajında şöyle anlatmıştı: “Aşık olduğum Uludağ’da bir gün evleneceğim insanla tanışacağımı nereden bilebilirdim. Ender Alkoçlar ile Uludağ’da yılbaşı günü tanıştım.

You might be interested:  Ultra Herşey Dahil Otel Ne Demek?

Hülya Koçyiğit kızı kim?

Gülşah Alkoçlar

Engin Altan Düz yatan kimin damadı?

Hülya Koçyiğit’in damadı, Engin Altan Düzyatan ‘ın ise kayınpederi olan Ender Alkoçlar’ın sahibi olduğu Alkoçlar Otelcilik Ve Turizm AŞ’nin iflasına karar verildi.

Gülşah Soydan’ın babası kim?

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR? Aslışah Alkoçlar, 1993’te İzmir’de doğdu. Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit’in torunu, eski oyuncu Gülşah Alkoçlar ‘ın kızıdır. Babası iş insanı Ender Alkoçlar’dır.

Gülşah Alkoçlar’ın damadı kim?

Peki Hülya Koçyiğit kızı Gülşah, damadı Ender Alkoçlar ve torunları Neslişah ile Aslışah Alkoçlar kimdir? Ailenin ünlü damadı da Engin Altan Düzyatan’dan başkası değil. Hülya Koçyiğit ile eşi Selim Soydan’ ın sadece bir çocukları oldu. Kızları Gülşah ‘ı büyüten çift aileyi torunları ile genişlettiler.