Soru: Angels Peninsula Hotel Sahibi Kim?

Angels Marmaris kimin Oteli?

Koza-İpek Grubuna ait olan 7 Yıldızlı Angel’s Peninsula Oteli ‘ne, 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişiminden sonra FETÖ’ye finans desteği sağladığı gerekçesiyle el konulmuştu.

Angel Hotel kimin?

Koza Grubu’nun sahibi işadamı Akın İpek’e 15 milyon dolara satılan otel, 2009 yılında inşaatı tamamlanarak Angel’s Peninsula adı altında hizmete girdi. 2016 eylül ayında FETÖ/PDY’nin kasası olduğu iddiası ile Koza – İpek Grubu ile birlikte otele de el konularak kayyuma devredildi.

Angels Peninsula kim aldı?

Paramount’a ‘çökülmesi’ akıllara gasp edilen Koza İpek Grubu’na ait Angel’s Peninsula Otel’i getirdi. İpek Medya Grubu’na TOMA’larla baskın yapıldığında takvim yaprakları 28 Ekim 2015’i gösteriyordu.

Angels Marmaris kaç dönüm?

Kendine ait korunaklı kumlu koyda, bayanlara özel 17.000 m2 alanı ile ormanın tam ortasında bulunan, balayı çiftleri için ideal ultra lüks otel.

Angels Marmaris kaç kişilik?

Ege sahillerinden biri olan Burunucu sahilinde 80.000 m² alan üzerine inşa edilmiştir. Otel, her biri birbirinden farklı özelliklere sahip suitler ve villalar dahil toplam 182 odadan oluşmaktadır.

Angels Marmaris hangi havaalanı?

Angels Peninsula Otel Transferi. Dalaman Havalimanı Marmaris Turgutköy Angels peninsula otel arası 121 km olup Dalaman Havaalanı Marmaris Turgutlköy Angels Peninsula Otel Taksi Transferini 1 saat 51 dk sürmektedir.

Bodrum Oba Otel kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

You might be interested:  Sık sorulan: Spice Hotel Sahibi Kim?

Angels Marmaris alkollü mü?

Angels Marmaris Hotel Konaklama Özellikleri Tesiste alkollü içecek servisi ve satışı bulunmamaktadır. Angels Marmaris Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 3 km uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır.