Sık sorulan: Jw Marriott Hotel Ankara Sahibi Kim?

Marriott Otel sahibi kimdir?

Marriott International, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir oteller zinciridir. Şirket, 1927 yılında J. Willard Marriott tarafından kurulmuş olup 127’de ülkede 6,500’den fazla otel ve tesisi bulunmaktadır. Şirketin merkezi Maryland eyaletine bağlı Bethesda kentinde yer almaktadır.

JW Marriott Istanbul Bosphorus kimin?

Otelimizin mülk sahibi Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da toplam 27 oteliyle hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi (ARTIC). Katar merkezli şirket, JW Marriott Istanbul Bosphorus ‘un yanı sıra yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Sheraton Istanbul City Center’a da yatırım yaptı.

Sinan Köseoğlu Kimdir?

Sinan Köseoğlu, Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da toplam 27 oteli ile hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi’nin yeni otelleri JW Marriott Istanbul Bosphorus ve Sheraton Istanbul City Center’ın Genel Müdürü oldu.

JW Marriott Ankara ne zaman açılıyor?

ABD’nin lüks konaklama zinciri JW Marriott Türkiye’deki ilk otelini 2011’de Ankara ‘da açmıştı.

Hilton Otel sahibi kim?

Hilton Hotels & Resorts, daha sık kullanılan ismiyle Hilton Hotels (Türkçe: Hilton Otelleri ), Hilton Worldwide şirketi bünyesinde yer alan dünyaca ünlü turizm şirketi. Dünya çapında 3897 otel, 642.000 oda ve 91 ülkede faaliyet gösteren uluslararası şirkettir.

Marriott hangi otel grubu?

Marriott International, bünyesinde The Ritz-Carlton, EDITION, JW Marriott, Renaissance Hotels, Marriott Hotels & Resorts, Delta Hotels, Gaylord, Courtyard, Residence Inn, SpringHill Suites, Fairfield Inn, TownePlace Suites by Marriott gibi otelleri barındırıyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Çam Hotel Kimin?

JW Marriott Istanbul Bosphorus kac odali?

Bu otel 130 odalıdır.