Legend Hotel Sahibi Kim?

Land of Legends hangi ülkenin?

belek’te yer alan, asıl adı land of legends theme park olan su parkı. fettah tamince’nin şirketinin mülküdür. haliyle ”gel, üzerine para vereceğiz.” deseler bile yanından geçmem. türkiye’nin disneyland’ı olarak tasarlanan ve antalya-belek’te rixos grubu tarafından inşa edilen lüks otel ve tema parkı.

Land of Legends giriş ne kadar?

Mayıs 2021 Tam gün bilet ücreti: Yetişkin (12+): 330 TL (hafta sonu 297 TL) Çocuk (4-11 yaş): 265 TL (hafta sonu 238,50 TL) 0 – 3 yaş ücretsiz.

Land of Legends kaç yılında açıldı?

ANTALYA’nın turistik bölgesi Belek’te ‘Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı’ sloganıyla Rixos World Parks & Entertainment bünyesinde kurulan ve geçen yıl 1 Temmuz’da kapılarını açan The Land of Legends Theme Park, 2017 sezonunu açtı.

Land of Legends mimarı kim?

Mimar Birol Gültekin, Rixos The Land Of Legends Theme Park projesinin otel bloğunu Antik Roma’dan esinlenerek tasarlamış. 2012 yılında fikir ve araştırma çalışmalarına başlanan otelin inşaatına 2014 yılında start verilmiş.

The Land Of Legends hangi şehirde?

Antalya’da kurulan ve “Türkiye’nin Disneylandı” olacağı belirtilen “The Land of Legends ” isimli tema parkı tamamlanmak üzere.

Land of Legends kaç metrekare?

Temmuz 2016’da, Türkiye’nin en sıradışı otel ve eğlence parkı olan Land of Legends Tema Parkı, Belek’te açıldı. Burası 63 bin hektarlık bir eğlence parkı ve 17.000 metrekarelik bir alana sahip çocuklar için tasarlanmış bir otel.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bosphorus Sorgun Hotel Nerede?

Land of Legends tema parkta neler yapılır?

Kesintisiz adrenalin ve yüksek heyecanın sizi beklediği Tema Park ‘ta; 62 metre yüksekliğindeki Hyper Coaster ile gökyüzüne dokunabilir, Typhoon Coaster ile 43 metre yüksekliğe çıktıktan sonra suyla buluşacağınız bir macera yaşayabilirsiniz. 40’ı aşkın su kaydırağı ve 20’yi aşkın eğlence ünitesi ile Tema Park ‘ta

Land of Legends deniz var mi?

Land of Legends sahil oteli değil. Bu nedenle denize girmek isteyen otel müşterilerini ücretli olarak Rixos Belek’e yönlendiriyorlar. Otel müşterileri için şezlong ve şemsiye her daim bulunabiliyor.

Antalya Legend of Legends nerede?

2016 yılında yapılan The Land Of Legends Kingdom Hotel Antalya, Belek bölgesinde bulunmaktadır.

The Land Of Legends ne demek?

The Lands of Legends Tema Parkı Neler Vaat Ediyor? İngilizce bir isim olan The Lands of Legends, Türkçede “ Efsaneler Ülkesi” ya da “Efsaneler Diyarı” anlamına geliyor.

The Land Of Legends kupa nedir?

The Land of Legends Cup, Dört takımdan oluşan Match PR tarafından organize edilen özel bir futbol turnuvasıdır. Maçlar İstanbul’daki Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ve Vodafone Park’ta oynandı. Final maçında Sivasspor’u 1-0 yenen Fenerbahçe turnuvanın galibi oldu.