Hızlı Cevap: Lazzoni Hotel Sahibi Kim?

Gürhan Sayar kimdir?

Lazzoni Hotel’in genel müdürlüğünü üstlenen Gürhan Sayar, otel işletmeciliği konusunda başarılı işlere imza atmış bir isim. 1996-99 yılları arasında Swiss Hotel Management School’da eğitim alan Sayar, 2006 yılına kadar Swissotel Executive Floor’da supervisor olarak çalıştı.

Lazzoni Hotel kaç oda?

Otelin kapasitesi Bu otel 128 odalıdır. Bu otel 8 katlıdır.

Lazzoni hangi firmanın?

Adı İtalyan markaları andırsa da Lazzoni yüzde yüz yerli üretim yapan Karadenizli Laz bir aileye ait. İç pazarda önemli bir ciro elde eden marka, başarısını yurtdışına da taşıdı. Amerika Birleşik Devletleri’nden (ABD) Senegal’e birçok mağaza açan Lazzoni özgün tasarımları ile İtalya’da dahi tanınır oldu.

Lazzoni turk mu?

Ama bilmedikleri bir şey var: Lazzoni yüzde yüz yerli üretim yapan bir Türk firması. Adı İtalya’yı işaret etse de Lazzoni, Akdeniz yerine Karadeniz sahillerinden bir Laz ailesine ait.

Yaşar Karabulut kimdir?

Lazzoni’nin patronu Yaşar Kababulut, küresel Türk mobilya markası yaratmak için kollarını sıvadı. Hem aile Laz olduğu için bu ismi tercih ediyor hem de daha önce çalıştıkları İtalyan bir tasarımcının adı Lazzoni. Markanın ismi kadar Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kababulut ‘un karakteri de ilginç.

Lazzoni Hotel kaç yıldız?

Bölgenin ilk 5 yıldızlı oteli olma ünvanına sahip Lazzoni Hotel ‘in kökeni ise mobilya sektöründen geliyor. Lazzoni Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kababulut’un ilk otel yatırımı olan otel, stili ve hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bosphorus Sorgun Hotel Nerede?

Lazzoni Mobilya nerede üretiliyor?

Lazzoni Fabrika Ailenin 3. kuşak temsilcisi Yaşar Kababulut Ankara Akyurt’ta 25.000 metrekarelik modern üretim tesisini açar.

Ider mobilya kime ait?

Etem ider – yönetim k.bşk – İder Mobilya | LinkedIn.

Efe Kababulut kaç yaşında?

Şimdilerde markanın başında ailenin 4’üncü kuşak temsilcisi 30 yaşındaki Efe Kababulut var.

Ankara Zebrano Mobilya sahibi kimdir?

Ruhun şad olsun Ahmet abi. Sektörmüzün önde gelen firmalarından Zebrano Mobilya ‘nın değerli kurucusu, meslektaşımız Ahmet Demirhan ve değerli Eşi’ni kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Zebrano Mobilya fiyatları ne kadar?

2021 Zebrano mobilya fiyatlarında en çok merak edilen de yemek odası takımlarının kaç para olduğudur. Oldukça farklı ve birbirinden güzel modeller sunan Zebrano, yemek odası takımlarına sahip olmak için 10bin TL – 20bin TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekiyor.