Hızlı Cevap: Bodrum Lujo Hotel Kimin?

LUJO Bodrum kaç odası var?

Lujo, en küçüğü 45 metrekareden başlayan Superior odalar, Deluxe odalar, Laguna odalar, villalar ve özel konseptli Forest odalar olmak üzere 20′ den fazla oda tipi ile 90 dönüm arazi üzerine kurulu.

Önder Koruk kimdir?

Turizm işletmeciliği ve yönetimi üzerine lisans eğitimi alan Önder Körük, turizm sektöründe 1994 yılında Hapimag Sea Garden Hotel & Village Bodrum’da başladığı kariyerine R.C.C.L Miami, Palmira De Luxe Hotel Bodrum ve Mori Group Restaurants İstanbul gibi dünyanın en ünlü otel zincirlerinde devam etti.

LUJO Genel müdür?

LUJO HOTEL BODRUM’UN GENEL MÜDÜRÜ: ÖNDER KÖRÜK.

LUJO Hotel Bodrum ne zaman açıldı?

Lujo Bodrum, 2019 sezonunda kapılarını 1 Nisan’da açıyor. 28-31 Mayıs tarihleri arasında ise karnaval temalı bir Büyük Açılış planlıyor.

LUJO Bodrum kaç kişilik?

Muğla otelleri arasında yer alan Lujo Hotel Bodrum, A La Carte Her Şey Dahil konsepti ile hizmet vermekte olan 483 oda kapasiteli bir tesistir.

LUJO Hotel mimarı kim?

burak özmen – Architect – Lujo Hotel | LinkedIn.

Titanic Deluxe Bodrum sahibi kim?

Titanic Hotelin sahibi Mehmet Aygün’dür. Mehmet Aygün aslen Giresunlu olan eski kasap ve restoran sahibi bir iş insanıdır. Aygün’ün Türkiye genelinde 10’dan fazla lüks ve turistik oteli bulunuyor.

LUJO Art Joy nedir?

“ ART ” ve “ JOY ” konsepti ve “À la Carte All Inclusive” sistemi ile Bodrum’un en dikkat çekici oteli olan Lujo, 20 farklı oda seçeneği ile misafirlerine ev rahatlığı sağlıyor. Ayrıca Lujo, misafirlerini Şef Mustafa Gündüz ve yenilikçi ekibi ile 7 farklı à la carte restoranında gurme yolculuğuna çıkarıyor.

You might be interested:  FAQ: Lujo Hotel Bodrum Kimin?

DUJA otel kimin?

Bodrum’un En yeşil tesisi Bodrum-Torba Kervansaray İş adamı Şaban Kayıkçı tarafından satın alındı ve Duja Bodrum By La Blanche oldu.

Orhan Gökçen Kimdir?

Gökçen Orhan, 1967’de Kayseri’de doğdu. Orta öğrenimini İstanbul Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1992’de mezun olarak tıp doktoru oldu. Halen aynı hastanede Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi olarak aktif cerrahi hayatına devam etmektedir.

LUJO Hotel kac odali?

Lujo ‘nun, en küçüğü 45 metrekareden başlayan Superior odalar, Deluxe odalar, Laguna odalar, villalar ve özel konseptli Forest odalar olmak üzere 20’den fazla oda tipi ile bin 100 yatakla hizmet vereceğini belirten Körük, sadece mutfak için 2,5 milyon Euro yatırım yaptıklarını kaydetti.