FAQ: Wome Deluxe Hotel Sahibi Kim?

WOME Deluxe Hotel Alanya sahibi kim?

Wome Deluxe ‘ün beş yıldızlı otel ve her şey dahil, alkolsüz konseptinde hizmet verdiğine dikkat çeken Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, “Gür ailesi olarak bölgenin aile oteli statüsündeki en yeni ve en lüks otelini inşa ettik.

WOME Deluxe Hotel kaç yıldızlı?

Mimarisinden dekorasyonuna, hizmet anlayışından yemeklerine her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu yerin adı: Wome 120.000 m2 alan üzerine kurulu WOME DELUXE ‘ te 5 yıldızlı otel konforu, erkek ve hanım misafirler için özel olarak tasarlanmış havuz, spa, plajlar, zamanınızın mükemmel geçmesini sağlayacak

WOME Deluxe kaç m2?

Otelde ailelere özel hizmetler ve aktiviteler bulunmaktadır. 10 tane açık – kapalı yüzme havuzu ve bay – bayan ayrı olmak üzere toplamda 7 bin metrekare spa alanı yer almaktadır. Otelin yaklaşık olarak 10.000 m2 ‘si bayanlara ayrılmıştır. Bayanlara özel plaj ve güneşlenme terasları mevcuttur.

WOME Deluxe ne zaman yapıldı?

Wome Deluxe, bir Ortadoğu Grup ve Gür Yap ortak yatırımı olup, Antalya, Avsallar’da bulunan İncekum Mevkii’nde yer almaktadır. Wome Deluxe, Ekim 2015’te ilk misafirlerini ağırlayarak alternatif tatil konseptinin en büyük ve en lüks oteli olarak hizmet vermeye başlamıştır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Vogue Hotel Bodrum Kimin?

Adenya Otel sahibi kim?

Adenya Otel Yönetim Kurulu Başkanı İlknur Tataroğlu Sarıdağ da, bu belgeyi yalnız değil, otelin personeli adına aldığını söyledi. Bir yıl boyunca ekibiyle birlikte çalışarak bugünlere geldiklerini ifade eden Sarıdağ, Türkiye’de bir ilk olarak öncü olduklarını dile getirdi.

Mehmet Gür nereli?

Gürs, Türk bir baba ve Fin/İsveçli bir annenin oğlu olarak Finlandiya’da doğdu, Stockholm ve İstanbul’da büyüdü. 1990’dan 1993’e kadar Johnson & Wales Üniversitesi’nde “Otel, Restoran ve Kurumsal İşletmecilik” okudu; ABD’de yaklaşık 8 yıl gibi bir süreyle şef olarak çalıştı.

WOME Deluxe kaç kişilik?

Toplamda 535 odası bulunmaktadır. Oda tipleri Superior oda, Aile odası, Aile suiti, Deluxe suit oda, Engelli odası olmak üzere farklı odalar bulunmaktadır.

Algora Halal Hotel kaç yıldız?

2020 yılında hizmete başlayan5 yıldızlı Algora Halal Hotel, alkolsüz herşey dahil konseptine sahip bir aile otelidir. Misafirilerinin rahatlığını ön planda tutan tasarıma sahip, farklı boyutlarda 166 lüks oda ve suit odaları bulunmaktadır.

WOME Deluxe Alanya kaç odalı?

Otelin spa bölümünde de kadınlara özel bölümler var. Alanya ‘nın en popüler tatil beldelerinden olan İncekum’da aile ve balayı suitleri, deluxe taş villalar, VIP villalar, özel tasarımlı engelli odaları ve dubleks odalarla toplamda 535 odası ile hizmet veren Wome Deluxe Hotel, Akdeniz’in tadını çıkarmak için ideal.

De luxe oda ne demek?

Anlamından da anlaşılabileceği gibi Deluxe oda, standart odalardan daha lüks imkanlara sahip odalara verilen bir isim. Deluxe odalarda bir adet çift kişilik büyük boy veya iki kişilik ekstra büyük boy yatak bulunuyor. Banyo ve koridoru hariç yaşam alanı minimum 34 m2 oluyor.

Modern saraylar kaç yıldızlı?

Modern Saraylar oteli bu isteğinizi fazlasıyla karşılıyor. 5 yıldızlı otel konseptiyle ” Modern Bir Sarayda” eğlence,huzurlu ve İslami!

You might be interested:  Hızlı Cevap: Windy Hill Hotel Elazığ Nerede?

The Oba Hotel Bodrum kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

WOME Deluxe alkol var mı?

Her şey dâhil konseptinde alkolsüz olarak hizmet veren 5 yıldızlı otelde, Osmanlı ve dünya mutfağının farklı lezzetlerini bir arada bulmak mümkün.